.
DŘEVĚNÁ MASÁŽNÍ ZVÍŘÁTKA
MASÁŽNÍ ZVÍŘÁTKO 
DŘEVĚNÁ MASÁŽNÍ ZVÍŘÁTKA slouží k uvolňující masáži svalů. Pomocí lehkých, točivých pohybů nožiček na pokožce stimulují konečky nervů, uklidňují nervový systém a vyvolávají prokrvení masírované části těla. 
177 Kč

MÍČKY JEŽEK
MÍČKY JEŽEK
MÍČKY JEŽEK mají po celém povrchu měkké výstupky vhodné k procvičování úchopů, k reflexní masáži dlaní, plosek nohou a celého těla. Jsou vhodné k prokrvení a obnově citlivosti po operaci. 
6cm – 84 Kč, 8cm 120 Kč

 OVERBALL
OVERBALL 
OVERBALL  je polohovací balanční míč s neklouzavým pružným povrchem. Je značně odolný proti zatížení. Je hojně využívám ve fyzioterapii, vhodný je při cvičení zdravotní tělesné výchovy či józe. Široké uplatnění také najde při delším cestování autem, vlakem nebo letadlem jako polohovací pomůcka. 
120 Kč 

 GYMBAL
GYMBALL 
GYMBALL - velké gymnastické míče jsou velmi populární a často využívanou cvičební pomůckou, která dokáže odstranit řadu zdravotních problémů, např. bolesti zad, páteře a hlavy. Při cvičení na velkých míčích se učíme rovnováze a správnému dýchání, posilujeme svaly celého těla. Cvičení na gymnastických míčích je vhodné pro všechny věkové kategorie, osoby zdravé i nemocné, fyzicky zdatné i bez kondice. 
53cm – 390 Kč, 65cm – 450 Kč, 75cm – 535 Kč

 AEROSTEP XL
AEROSTEP XL 
AEROSTEP XL je balanční dvoukomorová vzduchová podložka, která díky pevné spojovací základní desce zaručuje obzvlášť dobrou fixaci polohy. Díky vzduchovým komorám vyžaduje AeroStep rychlé reakce na změnu polohy. Cvičením zároveň masírujete plosky nohou pomocí kulatých výstupků na horní ploše. Dostatečně velká nástupní plocha zajišťuje vysokou bezpečnost při cvičení.
1920 Kč 

 TOGU PODLOŽKA
TOGU PODLOŽKA 
TOGU PODLOŽKA je nestabilní plocha, vzduchová podložka, či  úseč. Je využívána v rehabilitaci, při józe či ve fitnessech. Z jedné strany je hladká a z druhé má bodlinky, je vhodná pro sezení i stání. 
Togu čtverec – 636 Kč, Togu kulatý – 728 Kč

 HALF - BALL (čočka)
HALF - BALL
HALF - BALL (čočka) je vynikajícím pomocníkem v procvičování motorické koordinace zraku a hmatu. Chůzí po balančních čočkách se zlepšujeme rovnováhu a správné držení těla, získáme větší jistotu při stání. Změnou tlaku v balanční čočce můžeme jednoduchým, ale účinným způsobem regulovat obtížnost prováděného cvičení. 
552 Kč

 GELOVÝ POLŠTÁŘEK NEXCARE
GELOVÝ POLŠTÁŘEK NEXCARE
GELOVÝ POLŠTÁŘEK NEXCARE se vyznačuje dobrou schopností absorbovat chlad či teplo v širokém rozmezí od - 20°C do +60°C. Gelový polštářek může být využíván k opakovanému a střídavému použití jako studené a teplé obklady. V místě přiložení se pak zužují či rozšiřují cévy, a tím je omezen či zvýšen přísun krve k postiženým místům. Velmi účinně tlumí bolesti, zmenšuje otoky a záněty, zlepšuje prokrvení, uvolňuje svalové křeče a ztuhlost svalů, šlach a kloubů. 
Malý – 125 Kč, velký – 245 Kč 

 ORTOPEDICKÝ POLŠTÁŘ
ORTOPEDICKÝ POLŠTÁŘ 
ORTOPEDICKÝ POLŠTÁŘ slouží pro podložení krční páteře. Napětí krčních svalů je často vyvoláno špatnou polohou těla během spánku a může být příčinou bolesti hlavy. Ortopedický polštář by měl být součásti každé postele jako doplněk pro zkvalitnění a zlepšení spánku. 
798 Kč 

 EDUCATOR®
EDUCATOR® 
EDUCATOR® je jednoduchá pomůcka pro posílení svalů pánevního dna. Pomáhá posílit svaly v intimních oblastech, jejichž funkce je důležitá pro zdraví i pocit jistoty. Nejlepších výsledků je dosaženo nácvikem správných pohybů v průběhu rehabilitace, k jejichž kontrole slouží indikátor. Ten se při dobře prováděném cvičení pohybuje směrem dolů a ukazuje nejen správnost prováděného cvičení, ale také jeho intenzitu. 
580 Kč

 KINESIO TAPE
KINESIO TAPE
KINESIO TAPE - tyto speciální pásky jsou vyrobeny ze 100% bavlny pokryté akrylátovým (pryskyřicovým) lepidlem. Byly speciálně vyvinuty pro tuto metodu kinesiotapingu, jsou hypoalergenní, neobsahují latex. Tyto vlastnosti zajišťují prodyšnost a odpařování přebytečné vlhkosti, a zároveň i dokonalou přilnavost. Pásky byly vyvíjeny tak, aby se svojí hmotností, tloušťkou a elasticitou maximálně přizpůsobily kvalitě lidské kůže. 
1m – 100 Kč 

Prodej materiálu

V této rubrice nejsou žádné články.